باهوش تر شوید !

با خواندن کتاب باهوش تر شوید ! (روش های ساده برای پرورش ذهن) نوشته‌ی تریسی پکیام الووی مدیریت ذهنتان را به دست گیرید.

عناوینی که در کتاب باهوش‌تر شوید خواهید خواند:

– حافظه‌ی بلند مدت و کوتاه مدت خود را تقویت کنید
– خلاقیت خود را افزایش دهید و ذهن مثبتی داشته باشید
– رژیم غذایی و سبک زندگی مفید برای مغز خود را کشف کنید
– سلامت و آمادگی ذهنی خود را با معماها و تمرین‌ها به حداکثر برسانید

در کتاب باهوش تر شوید!، موضوعات مربوط به پرورش مغز، از بازی‌های کامپیوتری گرفته تا آنچه که باید بخورید و حتی این که چه ورزشی برای مغزتان مفید است، با بهره‌گیری از دانش روز مورد بررسی قرار گرفته است. در برخی از موضوعات، من از نتایج تحقیقات خودم استفاده کرده‌ام و در برخی دیگر، از روانشناسان، دانشمندان و پژوهشگران دیگر در این زمینه کمک گرفته‌ام.

هر بخش به جنبه‌ی متفاوتی از پرورش مغز اختصاص دارد. بنابراین وقتی این کتاب را تمام کنید تصویر روشن وکاملی از کارهایی که می‌توانید برای افزایش قدرت مغز خود انجام دهید در ذهن خواهید داشت. راهکارهای ارائه شده ساده و موثر هستند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را با زندگی پرمشغله‌تان هماهنگ کنید. برای ایجاد دگرگونی‌های بزرگ نیازی نیست حتماً تغییرات بزرگی در زندگیتان رخ بدهد. بسیاری از نکته‌ها و توصیه‌های این کتاب تغییرات کوچکی را شامل می‌شوند که می‌توانند مغز شما را به کلی متحول کنند.

کتاب  باهوش‌تر شوید! (روش‌های ساده برای پرورش ذهن) اثر تریسی پکیام الووی، راهکارها و شیوه‌های شگفت‌انگیزی جهت کنترل، مدیریت و پرورش ذهن به شما آموزش می‌دهد.

در این کتاب موضوعاتی از قبیل پرورش مغز، بازی‌های کامپیوتری، چه چیزهایی جهت پرورش مغز باید بخورید، چه ورزش‌هایی برای مغزتان مفید است و … با استفاده از دانش روز تحلیل می‌شود. راه‌حل‌های این اثر خیلی آسان هستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را با زندگی پرمشغله هماهنگ کرد. برای به وجود آوردن تغییرات بزرگ احتیاج نیست حتماً دگرگونی بزرگی در زندگی رخ دهد. اکثر نکات و توصیه‌های این کتاب دگرگونی‌های کوچکی را به وجود می‌آورند که می‌توانند مغز شما را به کلی متحول کنند.

کلمات کلیدی: هوش، راه های تقویت حافظه، تقویت هوش، تست هوش، راه های پرورش و افزایش هوش، پرورش مغز، پرورش ذهن، تقویت حافظه، روش های تقویت حافظه، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، شناخت ذهن، کنترل ذهن، قدرت ذهن، کتاب راه های تقویت حافظه، مهارت های تفکر، نوع تفکر، حافظه چیست، Tracy Packiam Alloway

  • نویسنده : دکتر تریسی پلیکام الووی
  • مترجم : صنم شاهد علی
  • موضوع : روش های ساده برای پرورش ذهن
  • گروه سنی : همه گروه و زنان باردار